Chcąc rozwijać swoją pasję od 2017 roku edukuje się jako technik multimediów i fotografii. Jako perfekcjonista, zawsze staram się uchwycić scenę idealnym momencie i jak najlepszy sposób, aby od samego patrzenia na zdjęcia można było się zrelaksować. Chciałbym postrzegać świat i ludzi lepszymi niż są naprawdę, wkładam całą duszę aby zdjęcia, które robię były tego odzwierciedleniem. Zazwyczaj fotografuje techniką cyfrową i analogową ale chętnie poznaje szlachetne metody wykonywania prac typu: mokry kolodion czy camera obscura. Mieszkam w Warszawie, ale fotografuję w całej Polsce, a także poza jej granicami. Fotografią zajmuję się zawodowo i podpisując umowę ze mną podpisują Państwo umowę z legalnie działającą firmą. Żeby poznać pełną i szczegółową ofertę oraz cennik, a także sprawdzić dostępność terminu, proszę napisać lub zadzwonić.

 

Posiadam za sobą liczne wystawy jak: organizowany przez Dział Oświatowy Zamku Królewskiego w Warszawie wernisaż zdjęć.

W 2018 roku podczas obchodów 100-lecia Niepodległości przygotowałem z Gminnym Ośrodkiem Kultury wystawę fotografii pt. "Polska Niepodległa". Zwyciężyłem roczny projekt fotograficzny pt. "Jestem z Wolności" zakończoną wystawą w siedzibie SCEK.

Występowałęm jako jury na XVII edycji Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego Kategorii Fotografia.

Moje fotografie są bezustannie wyróżniane przez magazyny na portalu społecznościowym Instagram.

 

 

 

 

Jako optymista chciałbym postrzegać świat i ludzi lepszymi niż są naprawdę, staram się aby zdjęcia, które robię były tego odzwierciedleniem. Fotografia to moje wielkie hobby, ale traktuję ją bardzo poważnie i podchodzę do niej z pełnym zaangażowaniem. Chciałbym, żeby moje zdjęcia zachwycały perfekcją - wkładam w nie całą swoją pasję i umiejętności. Pomimo iż fotografia jest o niebo trudniejsza niż się powszechnie wydaje, to nie zamienił bym jej na żadną inną.

 

Mieszkam w Warszawie, ale fotografuję w całej Polsce, a także poza jej granicami. Fotografią zajmuję się zawodowo, i podpisując umowę ze mną podpisują Państwo umowę z legalnie działającą firmą. 

 

Żeby poznać pełną i szczegółową ofertę oraz cennik, a także sprawdzić dostępność terminu, proszę napisać lub zadzwonić.